samochód elektryczny

Nissan Note

Nissan to zasadniczo uznana na naszym rynku marka. Możemy wymienić bardzo wiele różnych modeli tego samochodu, aczkolwiek w tym miejscu będziemy chcieli skupić się na takim modelu, jakim jest Nissan Note. To bez wątpienia jeden z bardziej udanych modeli, produkowany na rynku od roku 2006. Na chwilę obecną możemy mówić już o drugiej wersji tego pojazdu, która jest w fazie produkcji. Samochód ten był od samego początku produkowany w wersji Minivan oraz w wersji Hatchback.

Samochody elektryczne

Możemy mówić o czterech możliwych wersjach silnika – 1,4; 1,6; dCi 1,5 przy 68 KM oraz dCi 1,5 przy 86 KM. Możemy także wskazać na trzy różne wersje owego pojazdu. Mowa o Nissanie Note Acenta, Visia oraz Tekna. Jak na współczesne warunki musimy mówić o bardzo dobrym wyposażeniu tego modelu. W wersji podstawowej możemy tutaj wskazać na takie elementy wyposażenia jak ABS, EBS, BAS, NBAS, wycieraczki z czujnikiem deszczu, cztery poduszki powietrzne, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, inteligentny kluczyk, progresywne wspomaganie kierownicy, w pewnej opcji mamy także automatyczną skrzynię biegów. Mamy tutaj również taką opcję, taką funkcję jak automatyczne załączanie świateł w tunelu czy też możliwość pozostawienia świateł załączonych nawet po wyłączeniu silnika. Tyle jeśli chodzi o wersję pierwszą Nissana Note, ale mamy również na rynku od roku 2012 wersję drugą. Tutaj Nissan Note przyjmuje nazwę Acenta, Tekna oraz Giulla. Bez wątpienia niezależnie od wersji pojazdu możemy mówić o czymś stylowym, możemy mówić o pojeździe, który spełnił oczekiwania rynku, który spełnił oczekiwania kierowców.
Na rynku mamy zasadniczo dostęp do Nissana Note w komisach samochodowych, aczkolwiek nie tylko. Na stronie internetowej http://noweuzywane.eu/lista/nissan-note/ mamy bowiem zawartą bardzo ciekawą ofertę zakupu Nissana Note z instalacją gazową i to z bardzo wiarygodnego, ze sprawdzonego źródła, a więc tym samym jak najbardziej warto w to miejsce zajrzeć. Nissan Note to pojazd, który bardzo dobrze sprawdza się na każdej nawierzchni w mieście i poza nim.